1. Haberler
  2. Crysis Remastered Grafikleri Büyülüyor! Oynanış Videosu Yayınlandı!

Crysis Remastered Grafikleri Büyülüyor! Oynanış Videosu Yayınlandı!

20 Temmuz 2020 22:00

Merakla beklenen ve bir türlü çıkmayan, çıkınca da insanların fragmandan dolayı grafiklerini beğenmediği Crysis Remastered için güzel bir geri dönüş geliyor. Crytek tarafından yapılan oyun oynama videosu, önemli ölçüde kaliteli görseller içeriyor. Switch konsolu üzerinde 720p 30FPS ile kaydedilmiş bir oyun sunan şirket, ülkemizde de oldukça sevilecek gibi görünüyor. Nintendo için sunulan bu oynanış videosu, özellikle Switch için işlemci gücü düşünülürse gayet yeterli ve tatmin edici seviyede diyebiliriz.

Crytek tarafından gelen bu oyun ile ilgili remaster sürümü oldukça ilgi çekiyor. İnsanlar genel olarak keşke yeni oyun gelseydi modundalar ama yine de Crytek bir şekilde kendini hatırlatmak istiyor ve bu sayede çok daha iddialı bir geri dönüşüm gösterebileceğini düşünüyor. Nintendo Switch ve Pc, PS4, Xbox One için çıkacak olan oyunla ilgili olarak yeni gelişmeler var ve seçenekler de sürekli değişiyor.

Grafikleri ve özellikle çözünürlükleri yüksek olan bu oyun için, oynanış videosu sürekli değişebiliyor. Gelişmelerde yüksek kaliteli dokunun olduğunu söyleyen Crysis geliştiricisi, geniş çaplı aydınlatmanın da olduğunu söylüyor. Bitkilerin bükülmesi hızından tutun da optimize edilmiş dinamik ışık ayarlarına varıncaya kadar sürekli yeni bir dinamik çözünürlük yaratıyor. Cayro nişan alma ve devinim bulanıklığı gibi seçenekler de gayet keyifli bir oyun performansı yaşatacak gibi görünüyor! 


Crysis Remastered oldukça iddialı olacak gibi!

Gelişmelere bakılırsa çok fazla etkilenmemiş olabilirsiniz. Lakin şöyle bir detay var. Nintendo Switch gibi bir oyunun doku kalitesini ve içeriğini düşünürsek ve işlemci yapısının gücünü düşünürsek, oldukça iyi bir oyun gibi gelecektir. Çünkü Crysis yanı sıra The Witcher 3 gibi oyunlar da Switch için uyarlanmış ve ona göre revize edilmişti.

Bu tarz oyunların güçlü bir yapıda satışa sunulması ve özellikle uyarlanması, ufak işlemcilere sahip olan Nintendo gibi konsolları düşününce gayet mantıklı geliyor. Nintendo Switch için 23 Temmuz tarihinde yayınlanacak olan Crysis adına çok fazla seçenek bulunuyor gibi görünüyor. Crysis Remastered ile ilgili beklentiniz var mı peki? En azıdan oyunun yenilenmesi ve güncel görsellerle gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?