1. Haberler
  2. Contra Mobil İndir – Contra Mobil Versiyonu Geliyor

Contra Mobil İndir – Contra Mobil Versiyonu Geliyor

20 Temmuz 2020 23:38

1990’lı yılların efsanevi oyunlarından olan Contra, önümüzdeki haftalarda mobil platformlar için ortaya çıkmaya hazırlanıyor. Çıktığı günden bu yana hafızalara kazınan ve kısa zamanda büyük oyuncu kitlesi elde etmeyi başaran Contra mobil versiyonla çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Peki Contra oyununun mobil versiyonu ne zaman çıkış yapacak, oyunda hangi özellikler bulunacak?

Contra Mobil Tüm Dünyaya Açılacak

Hatırlarsanız Call of Duty gibi bir oyunu da mobil versiyona uyarlayan TiMi Studios, bu oyun için de çalışmalara başladı. Garena ve Konami ile işbirliği içerisine giren firma, önümüzdeki aylarda oyunun mobil versiyonunu tüm dünyaya tanıtacak. Oyunda nelerin bulunduğunu merak eden kullanıcılarımız için de detaylı bilgiler topladık.

Hatırlarsanız Contra oyunu 1990’lı yılların efsanevi oyunlarından birisiydi. Zamanla gelişmesi ve büyümesi beklenen oyun ne yazık ki başka bir platformda da görüntülenmedi. Ancak büyük firmaların çalışmalara başlamasıyla ilerleyen aylarda oyunu mobil versiyonlarda da göreceğiz. Ayrıca oyunun çıkacak olan mobil versiyonu ilk etapta hikaye bazlı ilerleyiş gösterecek. Klasik ve eski müzikler de nostaljik olarak oyunda yer alacak ve oyunda çevrimdışı mod da yerini alacak. Ayrıca çevrimdışı mod çalışmalarından hemen sonra da çevrimiçi oynanabilmesi için hemen çalışmalara başlanacak.

Mobil Versiyon Beğenilmişti

Önceden Garena tarafından oyunun İngilizce versiyonu birkaç ülkeye sunulmuş, ülkelerden gelen geri dönüşler de değerlendirilmişti. Oyunun mobil versiyonu hakkında çok olumlu konuşmalar dönmeye başlarken, TiMi Studios da bu konuya el attı ve şirketlerle ortak çalışma yürütmeye başladı. İlerleyen aylarda tüm dünyaya açılması beklenen mobil oyun App Store ve Google Play Store altyapısındaki yerini alacak. Bakalım diğer ülkelerde olduğu gibi, mobil versiyon da yeterince beğeni alabilecek mi?

Contra Mobil Oynanış Videosu