1. Haberler
  2. Capcom, E3 Etkinliğinde Yer Alacak Oyunların ve Beraberinde Programların Tarihini Resmi Olarak Açıkladı

Capcom, E3 Etkinliğinde Yer Alacak Oyunların ve Beraberinde Programların Tarihini Resmi Olarak Açıkladı

10 Haziran 2021 06:01

Capcom, E3 etkinliğinde sunacağı program hakkında birçok noktada detaylara yer verdi. Öte yandan Japon oyun geliştiricisi olan Capcom, 2021 yılı içerisinde çıkış yapacak olan toplamda 4 farklı oyun hakkında bilgilere değineceğini belirtti. Lakin birkaç oyunun VR versiyonları üzerine beklenmedik sürprizler karşımıza çıkabilir. Bununla beraber Capcom, 14 Haziran günü saat 00.30’da yayına başlanacağını duyurdu.

Oyunun geliştiricisi olan Capcom, gelecek hafta E3’te düzenleyeceği sunumlara dair yepyeni detaylara yer verdi. Öte yandan geliştirici şirket, online olarak gerçekleştirilecek oyun fuarında birbirinden farklı 4 oyuna dair birçok noktada bilgi aktarımında bulunacak.

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Capcom, Youtube üzerinden geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu video sunumuyla etkinlik tarihini de resmi olarak açıkladı. Bunun yanı sıra birbirinden farklı birçok platformda canlı yapılacak olan E3’ün Capcom vitrini 14 Haziran günü düzenlenecek.

Capcom E3 2021 Duyurusu Yapıldı


Gelmiş geçmiş en büyük oyun fuarı olarak bilinen E3, halihazırdaki pandemi şartları sebebiyle online ortamda gerçekleştirilecek olan etkinliği ile oyun sektörünün köklü isimlerini bulunduracak. Öte yandan Capcom;” The Great Ace Attorney Chronicles, Monster Hunters Stories 2, Monster Hunter Rise ve Resident Evil Village” oyunları hakkında birçok noktada açıklamalarda bulunacak.

Capcomi 14 Haziran günü gerçekleştirilecek olan yayını birçok platformda yer alacak. Youtube, Facebook, Twitter, Twitch üzerinden gerçekleştirilecek olan etkinlik dünyanın her noktasındaki oyuncularla bir araya gelmeyi hedefleyecek. Öte yandan gerçekleştirilecek olan etkinliği, yayıncı ve beraberinde e-spor sunucusu olan Rachel “Seltzer” Quirico düzenleyecek. Bununla beraber E3 fuarı genel olarak 13 ile 15 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.