1. Haberler
  2. Call of Duty: Modern Warfare’ın Boyutunu Küçülten Güncelleme Yayınlandı

Call of Duty: Modern Warfare’ın Boyutunu Küçülten Güncelleme Yayınlandı

14 Ekim 2020 21:52

Call of Duty: Modern Warfare’ın geçenlerde adı geçen 1.28 kodlu güncellemesi oldukça kısa bir süre içerisinde yayınlandı. Oyundaki içeriklerin kısıtlanabildiği ve kaldırılabildiği bu güncelleme, oyunda daha iyi bir verimlilik ve bununla beraber çeşitli sorunlarında ortadan kaldırılmasını içeriyor.

Kısa bir süre önce sizlere bir haberimizde Call of Duty: Modern Warfare’a gelecek olan güncellemeden bahsetmiştik. Bununla beraber oyunun geliştiricisi firma tarafından gelen açıklamalarla göre bu güncelleme ile oyundaki birçok mod etkisiz hale getirilebilecek ve oyunun boyutundan kısılabileceği yönündeydi. Öte yandan geliştiriciler oldukça kısa bir süre içerisinde adı geçen 1.28 güncellemesini oyuna eklendi. Eklenen bu güncelleme ile beraber oyuncular artık oyundan daha rahat ve daha fazla verim alabilecekler. Öte yandan Call of Duty: Modern Warfare’ın boyutunu düşürebilen bu güncellemenin yanında diğer konularda da avantajların sağlandığını dile getirmek mümkün.

Güncellemeyi an itibariyle oyuna ekleyebilir ve tercihlerinize göre oyunun boyutunu küçültebilir, istediğiniz eklentileri düzenleyebilirsiniz. Bu konuda devre dışı bırakılamayan tek mod Call of Duty: Warzone demek mümkün. Öte yandan artık istediğiniz birçok eklentiyi düzenleyebilir, hatta ve hatta tek oyunculu modu bile oyundan silmeniz mümkün.

Güncelleme Neler Sunuyor?


Gelen güncelleme sadece oyunun boyutunu değiştirmeyle sınırlı kalmıyor diyebiliriz. Gelen güncelleme sayesinde oyunun kararlılığında büyük ölçüde artış sağlayan firma, bununla beraber battle royale modunda 45. Veya üst kademelerdeki sık karşılaşılan çökme sorununa da çözüm buldular. Böylelikle oyunculara daha iyi bir deneyim sunulabiliyor. Bunun yanında oyunda bulunan silahların hasar gücünde de değişiklikler yapıldığını, oyun içerisindeki farklı lokasyonlardaki problemlerin büyük bir kısmı da bu güncelleme ile beraber düzeltildi.