1. Haberler
  2. Call of Duty Black Ops Cold War’da Daha İyi Nasıl Verim Alınır?

Call of Duty Black Ops Cold War’da Daha İyi Nasıl Verim Alınır?

12 Ekim 2020 15:04

Daha öncesinde iki defa Call of Duty’de dünya şampiyonluğuna sahip olabilen ACHES, Call of Duty’nin son oyunu Black Ops Cold War için değişiklik tavsiyelerini detaylı olarak oyun dünyasıyla paylaştı.

PS4 oyun konsoluna sahip olan Call of Duty hayranlarının son oyun olan Black Ops Cold War’da çok oyunculu modunda daha iyi oynayabilmesi açısından iki farklı alternatif mevcut. Öte yandan Treyarch, alfa testlerinden bu yana oyun içerisinde birçok değişiklik yapılabileceğini dile getirmişti.

Bu konu üzerine bir geri dönüşte bulunan dünya isimlerinden birisi de oyunun en iyilerinden olan ACHES oldu. Daha öncesinde tam 2 defa Dünya Şampiyonu ünvanını kazanan ACHES, oyun hakkında birçok tavsiyede bulundu.

Şampiyon, vermiş olduğu tavsiyelerinde kendisinin oyun geliştiricisi olmadığını ve bu değişikliklerle beraber oyunda değişiklikleri görüp göremeyeceğiniz konusunda da emin olmadığını açıkladı. 

ACHES, Birçok Noktada Değişiklikler Yapılması Gerektiğini Vurguluyor


ACHES ilk olarak dile getirdiği değişiklikler arasında karakterin kayma mekaniğinin düzenlenmesi gerektiğini ve kayma hızının daha yavaş olması, mesafenin ise daha kısa hale getirilmesi gerektiğini dile getirdi. Öte yandan Black Ops Cold War’da oyuncular sürekli olarak kayabilmeyi oyunun bir açığı olarak kullandığı için bu tavsiye oldukça mantıklı diyebiliriz. Bunun yanında oyun içi hızın da arttırılması gerektiğini vurgulayan ACHES, oyunun Ninja özelliğinin de geliştirilmesi ve güçlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Öte yandan ACHES, el bombası gibi fırlatılabilen bombaların ve ekipmanların ulaştığı mesafenin kısaltılması gerektiğini düşündüğünü dile getirdi.

Bu özelliklerin firma tarafından daha sonrasında eklenip eklenmeyeceğini hep beraber göreceğiz. Bunun yanı sıra oyun, 13 kasım tarihinde PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X konsollarına çıkış yapacak.