1. Haberler
  2. Call of Duty 5.Sezon Güncellemesi Göründü

Call of Duty 5.Sezon Güncellemesi Göründü

06 Ağustos 2020 02:10

Son zamanlarda yeni güncelleme haberleriyle gündeme gelen Call of Duty 5.sezon bu defa da güncellemelerini belli etti. Yeni güncellemelerin göz önüne çıkmasıyla beraber bu güncellemenin çok kapsamlı olacağı ve her iki modda da (Warfare ve Warzone) uygulanacağı belirtildi. Oyun severlerin heyecanla beklediği güncellemenin detayları ortaya çıktı ve biz de ilk olarak sizlerle paylaşıyoruz. Bakalım yeni güncelleme oyunculara neler sunacak?

Yeni Haritalar ve Daha Fazlası

Yeni güncellemeyle beraber oyuna dört yeni haritanın geleceğini sizlere söyleyelim. Ayrıca Verdansk haritasında da bir güncellemeye gidilirken, haritaya oyuncuların merakla beklediği tren artık ekleniyor. Trenin gelmesine çok sevinecek oyunculara müjde üzerine müjde veriliyor.

Güncellemenin gelmesiyle beraber oyunda stadyum da açık bir duruma getirilecek. Bunun yanı sıra daha hızlı ve seri bir oyun macerası başlayacak. Bazı alanlarda süre kısıtlamaları yaşanacakken, oyuncular daha hızlı ve akışkan bir ortamda hayatta kalmaya çalışacak.

Mini Royale Trios moduyla beraber oyuncular daha küçük alanda savaşacak ve süre kısıtlamasıyla beraber daha fazla hayatta kalmaya çalışacak.


Call Of Duty 5.Sezon Güncellemesinde Yok Yok!

Yeni güncellemenin gelmesiyle beraber oyuncular bir yeni operatörle ve iki yeni silahla tanışacak. Silahların özelliği net belli olmasa da, isimleri ISO ve AN-94 olarak biliniyor. Ayrıca oyun içerisinde yaşanan birçok kullanıcı talebi ve sorunlar da bu güncellemeyle beraber artık tamamen çözülecek.

Güncellemeler her ne kadar oyuncuları sevindirse de, güncellemenin boyutu biraz can sıkacak diyebiliriz. Oyunun Warfare moduna sahip olan kullanıcılar PS4 platformu için 33,9 GB güncelleme yapacaklar. Bu durum Xbox One için 49.8 GB olurken, Warzone modunu oynayan kullanıcılar da her alanda 47,4 GB boyutunda bir güncelleme yapmak zorunda kalacaklar.