1. Haberler
  2. BloodBorne PC İndir – BloodBorne PC Versiyonu Çıktı

BloodBorne PC İndir – BloodBorne PC Versiyonu Çıktı

19 Temmuz 2020 19:32

2015 yılında PlayStation 4 konsolunun çıkmasıyla beraber, bu konsola özel oyun serileri de getirilmişti. Oyun serilerinin içerisinde bulunan BloodBorne oyunu da kullanıcılar tarafından fazlasıyla beğenilmiş, diğer platformlar için de beklenmeye başlanmıştı. Hatta geçtiğimiz senelerden beri oyunun PC versiyonunun çıkıp çıkmayacağı tartışılırken, bu hususta da önemli bir adım atıldı diyebiliriz. BloodBorne PC indir seçeneğiyle siz de artık oyunu rahatlıkla indirip oynayabilirsiniz.

BloodBorne PC İndir – 16 Bit Versiyon Yayınlandı

PlayStation 4 konsol oyuncuları tarafından fazlasıyla beğenilen yeni oyun, geçtiğimiz yıllarda beri PC versiyonuyla bekleniyordu. Dünya üzerinde birçok oyuncunun beklediği oyun hakkında geçtiğimiz günlerde de güçlü iddialar ortaya çıkmış, bu iddialar oyunun PC versiyonunun kesin olarak geleceğini bizlere göstermişti. Oyun, an itibariyle 16 bit uyumuyla birlikte PC alanları için çıkarılmış durumda. Üstelik oyunu ücretsiz bir şekilde indirip oynayabiliyorsunuz.

BloodBorne PC Nasıl İndirilir?

Herkes tarafından merakla beklenen yeni oyun Maxatrillionator platformundan rahatlıkla indirilebiliyor. Yarntown ismiyle karşımıza çıkan oyunda ise ilk aşamada ana bölgeniz Central Yharnam oluyor. Hafif makinalı, tabanca ve hafif silahlar taşıyacağınız oyunda dayanıklılık gibi ince detaylar da bulunuyor. Bunun yanı sıra oyunun en etkileyici kısmı da boss savaşları diyebiliriz. Kullanıcılara yine aksiyon ve gerilim dakikaları yaşatacak oyunda boss savaşlarıyla birlikte Father Gascoigne ile yeniden karşılaşıyorsunuz. Önceden de sinir bozucu haliyle bilinen bu karakteri geçerken kriz geçirmemeye dikkat edin. Ayrıca bu karakter diğer oyun serisindeki gibi çok güçlü değil. Yani karakteri alt edebilmeniz için çok ince bir taktiğin bulunduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

16 bit remake yapım olarak karşımıza çıkan oyunu siz de hemen ücretsiz bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Yazımızın altına bırakacağımız oynanış videosuyla da oyun hakkında geniş bir fikre sahip olacaksınız.