1. Haberler
  2. Battlefield 6’dan Yepyeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

Battlefield 6’dan Yepyeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

03 Mayıs 2021 17:27

EA ve DICE oyun geliştirici şirketler tarafından geliştirilen ve Battlefield serisinin yeni oyunu olan Battlefield 6’nın oyun içi görüntüleri ortaya çıktı. Öte yandan oyun hakkında ortaya çıkan görüntülere baktığımızda çok fazla detaya yer verilmediğini söylemek gerekiyor.

Electronic Arts’ın ve DICE ortaklığı ile geliştirilmiş ve geliştirilmeye devam eden oyunu Battlefield 6, yakın bir tarihte çıkış yapmaya hazırlanıyor. Öte yandan özellikle de Battlefield 3 ile oldukça büyük popülerlik kazanan oyun serisi, modern zamanın atmosferini tekrar bu oyunla yaşatmayı hedefliyor. Bununla beraber 2016 yılında çıkış yapan Battlefield 1 ve daha sonrasında çıkış yapan Battlefield V ile geçmişe yönelik senaryoları ile dünya savaşlarına odaklanan seri, dünya savaşları atmosferine bir süre ara verecek gibi görünüyor.

Son zamanların en çok konu olan oyunlarından birisi olan Battlefield 6’dan yepyeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Öte yandan ortaya çıkan birçok ekran görüntüsü oyun hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmemize olanak tanımasa da birçok yönden fikir edinmemize yardımcı oluyor.

Call of Duty ve Battlefield serileri hakkında birçok paylaşımda ve iddialarda bulunan Tom Henderson da ekran görüntülerinin Battlefield 6’ya ait olduğunu dile getirdi.

Battlefield 6’nın Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı


Ortaya çıkan ekran görüntülerine bakarsak, oldukça büyük bir adaya yer verildiğini görebiliyoruz. Bununla beraber ortaya çıkan görsellerde yer alan harita, fotoğraflardaki görüntülerine nazaran çok daha farklı bir yapıya sahip. Ancak görsellerde yer alan haritanın bir kısmının oldukça büyük olduğu ve Battlefield 6’nın devasa bir haritaya sahip olduğu dile getiriliyor.

Battlefield 6 Ne Zaman Çıkacak?


Battlefield 6, ortaya çıkan iddialara göre 2021 Mayıs ayında yani gelecek haftalarda tanıtılacak. Bununla beraber geçenlerde yapılan bir paylaşıma göre oyun mayıs ayı içerisinde Electronic Arts tarafından resmi olarak tanıtılmış olacak.