1. Haberler
  2. Android oyunlar için altın hilesi

Android oyunlar için altın hilesi

23 Mayıs 2020 21:35

Android oyunlar için altın hilesi nasıldır?

Gamekiller ile hemen hemen her oyun da hile yapmak mümkün peki bu gamekillerın çalışma mantığı nedir ? 

Çalışma mantığı nedir ? 

Windows ta kullanılan bir program olan cheat engine programını bilmeyen yoktur. Gamekiller bu düşünceyle çalışır. Oyun içindeki ayarları değiştirip istediğiniz hileyi yapabilirsiniz.

Gamekiller ı kurmamız için android cihazınızdan bilinmeyen kaynakları etkinleştirmeniz gerek bunun için cihazın ayarlarına girdikten sonra güvenlik bölümüne gireceksiniz daha sonra bilinmeyen kaynakları etkinleştireceksiniz.

Etkinleştirdikten sonra şimdi internetten gamekiller ı indirin. İndirdikten sonra dosyayı açıp kurulumun sonunda bitti sekmesi gelene kadar ilerleyin.

En son bitti sekmesine tıklayın gamekiller cihazınıza kuruldu hayırlı olsun. Şimdide nasıl kullanılır ona bakalım.


Nasıl kullanılır ?

Gamekiller uygulamasına girin karşınıza gelen root a izin verin daha sonra hile yapmak istediğiniz oyunu açın. Ekrana gelen gamekiller sekmesine tıklayın. İstediğiniz altın ve elmaz miktarını uygulamadaki bölüme yazıp arama tuşuna basın. Arama bittikten sonra karşınıza bir sürü alternatif olduğu için hiçbir şey çıkmayacaktır. Bu nedenle oyunu tekrar açın altın ve elmas miktarını değiştirin. Yazdığınız miktarları gamekiller uygulamsındaki yerlere de yazıp tekrar arama başlatın. Böyle bir kaç alternatif kalana kadar devam edin. En son kalan birkaç alternatifi açıp istediğiniz altın miktarını yazın. Hileyi kontrol etmek için oyuna girin bir el oynayın ve bir şey satın alın altınlarınızın yükseldiğini göreceksiniz.