1. Haberler
  2. Among Us’a Gelen Ekim Ayı Beta Güncellemesi Neler Sunuyor?

Among Us’a Gelen Ekim Ayı Beta Güncellemesi Neler Sunuyor?

13 Ekim 2020 19:01

Son zamanların en ilgi çeken oyunlarından birisi olan Among Us’ın ekim ayı beta güncellemesi yayınlandı. Bu yeni güncelleme yalnızca PC platformu için beta sürümü olarak yayınlanmış olsa da beraberinde birçok yeniliği de Among Us severlere sunuyor.

2018 yılında oyun dünyasıyla buluşmuş olan Among Us daha yeni yeni popülerliğini arttırırken şu sıralar Steam’de anlık oyuncu sayısını iki katına çıkarmış durumda. Öte yandan oyunun bir anda popülerliğinin artması, bununla beraber geliştirici firma InnerSloth’un yapması gereken işleri bir hayli arttırdı. Geliştirici firma, böylesine sevilen oyunu için yepyeni bir güncelleme yayınlarken bununla beraber birçok güncelleme üzerinde de çalıştıklarını açıkladı.

Henüz resmi bir yama notları bulunmasa da Among Us oyuncuları, güncelleme ile gelecek yepyeni özelliklerin ve değişikliklerin listesini de oyuncularla paylaştı. Öte yandan bunlarla beraber renk körü oyunculara yönelik değişiklikler, oylamayı anonim bir şekilde yapma ve bunun yanında görev çubuğunun sadece belirli sürelerde görülmesine yönelik birbirinden önemli özellik listenin içerisinde yer alıyor. Öte yandan gelen bu yeni özellikler, imposter olduğunuzda işinizi zorlaştıracak diyebiliriz.

Şirket Birçok Yenilik Üzerinde Çalışmalar Yapıyor


Yeni gelen güncelleme ile beraber oyunun geliştiricisi InnerSloth stüdyosu, ölen oyunculara da görev vermek adına koruyucu meleklere dönüştürmeyi düşünüyor. Geliştirici firma, orijinal oyuna odaklanmak ve bununla oyunu geliştirmek adına Among Us 2 projesinin iptalini geçen günlerde dile getirmişti. Öte yandan yayınlanan bu beta güncellemesi ile şimdilik yalnızca PC platformunda halihazırda bulunuyor. Ayrıca oyuna erişebilmek için öncelikle oyunun beta sürümüne abonelik sağlamanız gerekiyor.