1. Haberler
  2. Amazon Prime Gaming Toplamda 233 TL Değerindeki Nisan Ayı İçin Ücretsiz Olan Oyunları Listeledi

Amazon Prime Gaming Toplamda 233 TL Değerindeki Nisan Ayı İçin Ücretsiz Olan Oyunları Listeledi

06 Nisan 2021 02:47

Amazon, Prime Gaming oyuncularına özel içerisinde bulunduğumuz Nisan ayı için ücretsiz olarak sunulacak olan oyunları tam olarak listeledi. Öte yandan yapılan listelemelerde yer alan oyunların toplam fiyatı ise 233 TL değerinde.

Uzunca bir süredir Türkiye’deki faaliyetlerini güçlendiren Amazon, aylık olarak 7,90 TL değerindeki Prime Gaming abonelerine özel nisan ayı için ücretsiz olarak sunulacak olan oyunların tam listesini kısa bir süre önce açıkladı. Öte yandan şirketin yapmış olduğu açıklamalara göre aboneler bu ay için 5 farklı oyunu ücretsiz olarak sundu.

Amazon tarafından yapılan açıklamalara göre oyuncular, nisan ayında çok popüler olan oyunlara ücretsiz olarak erişim sağlayamayacaklar. Lakin bu durum, ücretsiz hale getirilen oyunların çok kötü olmadığını söyleyebiliriz. Bununla beraber Amazon Prime Gaming aboneliğine sahip olan kullanıcıların içerisinde bulunduğumuz nisan ayı içerisinde oynayabileceği oyunlar, Steam üzerinde toplamda 233 TL fiyat etiketine sahip. Bununla beraber 7,90 TL fiyatla birçok oyuna ücretsiz bir şekilde ulaşabilmek kullanıcıları oldukça memnun edecek cinsten diyebiliriz.

Amazon Prime Gaming Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Tam Listesi:


  • Before I Forget - 15 TL
  • Aces of the Luftwaffe: Squadron - 85 TL
  • The Escapists - 39 TL
  • Moving Out - 70 TL
  • Move or Die: Couch Party Edition - 24 TL

Ücretsiz olarak erişim sağlanabilecek olan oyunlar çok fazla popüler olmasalar da oldukça eğlenceli vakit geçirmenin yanı sıra birçok farklı oyunlarla tanışmanıza da olanak tanıyacak diyebiliriz.