1. Haberler
  2. 115 TL Fiyat Etiketine Sahip Shadowrun Triology Kısa Süre Önce GOG Üzerinde Ücretsiz Oldu

115 TL Fiyat Etiketine Sahip Shadowrun Triology Kısa Süre Önce GOG Üzerinde Ücretsiz Oldu

25 Haziran 2021 18:41

GOG oyun platformu kısa süre önce Shadowrun Triology adlı oyunu kısa bir süreliğine platform üzerinde ücretsiz yaptı. Bununla beraber bundan yaklaşık olarak 7 yıl kadar önce 2013 yılında çıkış yapan oyun serisi, oyunseverlere tek oyunculu bir RPG türü oyun deneyimi sunuyor. Öte yandan oyun serisinin 115 TL olarak Steam üzerinde satışa sunulması şimdiden oyuncuları heyecanlandırmayı başardı.

Ara sıra başlattığı ücretsiz oyun kampanyası ile birçok oyunu ücretsiz olarak oyunseverlerle bir araya getiren video oyun dünyasının popüler platformu GOG, kısa süre önce yepyeni bir kampanya daha başlattığını duyurdu. Öte yandan kampanya dahilinde 115 TL değerindeki Shadowrun Triology adlı oyun serisini ücretsiz olarak sunacağını açıklayan platform şimdiden oyuncuların ilgisini üzerine çekmeyi başardı.

Shadowrun Triology Nasıl Bir Oyun?


2013 yılında çıkış yapan ve yayınlandığı süreçte birçok oyuncu tarafından büyük bir ilgiyle oynanan Shadowrun Returns üçlemesi olarka ücretsiz olan paket, oyunseverlere oldukça gerçekçi ve bir o kadar ilginç oyun deneyimi sunuyor. Öte yandan tek oyunculu bir yapıya sahip olan oyun oldukça sürükleyici yapısının yanı sıra kurgusal hayat ve kendine has ilginç bir hikayesiyle her geçen süre içerisinde daha çok sevdirecek. Özellikle de RPG ile macera türü oyunları sevenlerdenseniz bu oyun tam sizlere göre.

Shadowrun Returns Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista/Windows 7
  • İşlemci: x86-compatible 1.4GHz or faster processor
  • Hafıza:2 GB RAM
  • Grafik Kartı: DirectX compatible 3D graphics card with at least 256MB of addressable memory
  • DirectX®:9.0
  • Depolama Alanı: 2 GB HD space