1. Epinler
Epin Satın Al

Satılık Epin Marketi – Epin ve Skin Satışı

İnternet sitemizde, online oyun dünyasında kullanılan paralardan da satılmaktadır. Oyunlarda silah ve diğer gerekli malzemeleri almak için gerekli olan bu paraları internet sitemizden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. On bir farklı oyun için para cüzdanları satılan sitemizden dilediğiniz ögelerden alabilirsiniz. Steam cüzdan kodu sayesinde 3 ile 250 Türk lirası arasında paraya internet oyun dünyasında sahip olabilirsiniz.

Oyunlar İçin Paralar

Gündemde olan ve en çok oynanan oyunlar arasında yer alan PubG Mobile için de internet sitemizde unknown cash satılmaktadır. 37 unknown cash ile 4200 unknown cash arasında değişen oyun paralarına siz de internet sitemizden sahip olabilirsiniz. Bir diğer en sık tercih edilen oyun olan Fortnite için başlangıç paketlerinin yanında 1000 v-papel ile 10.000 v-papel satışı yapmaktayız. World of Warcarft oyunu sevenler için ise 20.000 ile 50.000 arasında değişen farklı gold birimlerine ait paraları satın alma hizmeti sunmaktayız.

Steam Cüzdan Kodu ve Oyunları

En sevilen oyunlardan biri olan League of Legends oyunu için epin ve spin paketi olarak 400 ile 6450 riot arasında satış yapmaktayız. Zula oyununda 2450 zula altını ile 100.000 zula altını arasında satış yapmaktayız. Apex Legends oyunu için 1000 cion ile 11.500 coins satmaktayız. Heartstone oyunu için üretilmiş olan deck of card 1 ürünümüz bulunmaktadır. Tüm yılların en sevilen oyunlarından biri olan Dota 2 için ise 5 Türk lirası ile 100 Türk lirası arasında steam cüzdanı satışı yapmaktayız. Diğer oyun parası hizmeti verdiğimiz oyunlarımız ise Knight online, Point Black ve Black Desert Online’dır.

Güvenli Ödeme Sistemi

İnternet sitemize girerek oynadığınız oyun için bütçenize uygun olan coinleri alabilirsiniz. Her farklı birim coin için geçerli olan fiyat karşısında yazmaktadır. Satın almayı gerçekleştirmek için yapmanız gereken en önemli nokta üye girişi yapmaktır. Üye girişinizi yaptıktan sonra sıra ödeme işlemlerine gelmektedir. Sitemizdeki ödeme sistemi, kart bilgilerinin ve şifresinin çalınmasını önleyecek şekilde güçlendirilmiştir. İnternet sitemizden güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilir, oyun dünyasının keyfini çıkartabilirsiniz.