Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde Türk yapımı video oyunudur. Oyun Türkiye'den sonra ilk defa Brezilya'da, 2016 yılının Haziran ayında, Playspot firması tarafından yayımlanmıştır

Zula Altın

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde Türk yapımı video oyunudur. Oyun Türkiye'den sonra ilk defa Brezilya'da, 2016 yılının Haziran ayında, Playspot firması tarafından yayımlanmıştır

Sıkça Sorulan Sorular

Zula Kaç GB?

Zula sistem gereksinimlerine göz attığımız zaman 5 GB’lık bir alan kapladığını görüyoruz. Diğer oyunlarla karşılaştırıldığı zaman oldukça az bir yer kapladığını söyleyebiliriz.

Zula Nasıl İndirilir?

Zula nasıl indirilir sorusunun cevabını birçok oyun sever merak ediyor. Aslında oldukça kolay olduğunu söyleyebiliriz. Zula oyununu indirmek için tek yapmanız gereken resmi Zula web sitesini ziyaret ederek indir butonuna basmalısınız. Oyunu oynamak için hesap açmanız gerektiğini de unutmadan hatırlatalım.

ZP, XP ve ZA Nedir?

İlk olarak ZP teriminden bahsetmek gerekirse Zula Point, oyun içi para birimidir. Oyunu oynadıkça ZP elde edebilir ve harcayabilirsiniz. XP ise deneyim puanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Karakterin gelişmesi ve seviye atlaması için gereklidir. ZA ise Zula Altın’ın kısaltmasıdır. Zula Altın lie birlikte envanterini istediğin gibi dizebilir ve oyundan aldığınız keyfi arttırabilirsiniz.

Zula Pass Nedir?

Zula Pass nedir öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Zula Pass, oynayarak görevleri tamamladıkça seviye atladığınız, her seviyede ödül kazandığınız bir Pass sistemidir. Her sezonda, o sezone özel üretilen eşyalara sahip olabilirsiniz. Ödül havuzunda bulunan ödüllerden yalnızca Zula Pass’a sahip olanlar yararlanabilir.

Zula Susturma Banı Kaç Gün?

Hakaret, küfür ve argo içerikli yazışmada ilk ihlale 24 saat dördüncü ihlale ise 3 gün susturma verilmektedir. Ailevi değerlere hakaret durumunda ilk ihlalde 24 saat susturma 4.ihlale ise 7 gün susturma verilmektedir. Etnik köken, ırk ve dini konularda hakarete de ilk ihlalde 24 saat susturma, 4.ihlalde 7 gün susturma verilmektedir. GM taklidi yapan kişilere ilk ihlalde 7, dördüncü ihlalde 90 gün uzaklaştırma verilir.

70.000 Zula Altın Ne Kadar ?

Satıcıdan satıcıya Zula altın fiyatları değişmektedir. Tabii ki ortalama bir fiyat vermek gerekirse aşağı yukarı 100-150 TL arasına 70.000 Zula Altın satın alabilir ve oyun içerisinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Zula Mobil Pc'ye Nasıl İndirilir?

İlk olarak bilgisayarınıza BlueStacks’i indirin. Play Store erişimi sağlayabilmek için Google ile giriş yapın. Sağ üstten Zula Mobile yazarak arama yapın. Karşınıza çıkan sonuçlardan oyunu indirin. Oyunu oynamaya başlamak için ekrandaki Zula Mobile ikonuna basın ve keyfini çıkarın.

Zula Hesap Satışı Nasıl Yapılır?

Zula hesap satışı nasıl yapılır sorusunun cevabını neredeyse herkes merak ediyor. Hesap satışı yapabilmek için güvenilir siteler bulunmaktadır. Bu siteler aracılığı ile büyük emekler vererek kastığınız hesabınızı güvenilir bir şekilde satabilir ve oynadığınız oyundan para kazanabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 32 Bit

İşlemci: Dual Core CPU 2.4 GHz

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 veya AMD Radeon R5 M320

DirectX: Sürüm 9.0

Disk Alanı: 5 GB kullanılabilir depolama alanı