Namı diğer PUBG Mobile, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100'e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler.

PUBG Mobile UC

Namı diğer PUBG Mobile, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100'e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler.

Pubg Mobile Sıkça Sorulan Sorular

PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır?

PUBG Mobile UC kodunu yazmak için Midasbuy sitesine giriş yapmalısınız. PUBG Mobile UC kodunu Midas buy sitesindeki kod alanına yazılır. PUBG Mobile UC kodunu 2 farklı kod biçiminde kullanabilirsiniz.
A- Eğer kodunuz (Razer) iki parçadan oluşuyorsa ve bununla beraber kodun içinde sadece sayılar yer alıyorsa PUBG Mobile UC Kodu girmek için :
1. İlk olarak https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr sitesine erişim sağlayın ve üyeliğiniz yok ise üyelik oluşturun.
2. Hangi serverde oynuyorsanız sayfanın sağ üst bölümünde yer alan bayrak o servera ait olmalıdır.
3. Listeden ‘’PUBG Mobile’’ oyununu seçin.
4. Ardından ‘’Satın Al-UC’’ sekmesine tıklayın.
5. Oyundaki ID numaranızı ilgili yere girin.
6. ‘’Razer Gold Pin’’ yazan sekmeye girin.
7. Toplamda satın aldığınız PUBG Mobile UC miktarını seçin ve ardından ‘’Şimdi Öde’’ yazılı olan seçeneğe tıklayın.
8. Karşınıza gelen sayfada kodun uzun olan kısmını ‘’PIN’’ bölümüne olduğu gibi yapıştırın. Kodun kısa olan kısmını ise ‘’Serial Number’’ yazan yere aynı şekilde direkt olarak yapıştırın.
9. Güvenliğiniz için robot olmadığınızı ‘’ben robot değilim’’ adlı kutucuğu işaretleyerek belirtin. Sonrasında UC yükleme işleminizin bitmesi için ‘’NEXT’’ yazan butona tıklamalısınız.
10. Yukarıdaki işlemleri başarıyla tamamladıktan sonra PUBG Mobile UC yükleme işlemeniz gerçekleşecektir.
B- Eğer kodunuzun (Epin) içinde sayıların ve harflerin bir araya gelmesinden oluşan bir karışım var ise PUBG Mobile UCC kodu girmek için :
1. İlk olarak https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr sitesine erişim sağlayın ve üyeliğiniz yok ise üyelik oluşturun.
2. Oynadığınız servere göre sayfanın sağ üstündeki bayrak o servere ait olmalıdır.
3. ‘’PUBG Mobile’’ oyununu seçerek devam edin.
4. Sayfada ‘’EPİN’’ yazan yere tıklayın.
5. Oyundaki ID numaranızı ilgili yere yazın.
6. Site içerisinden UC için satın aldığınız ‘’Epin’’ kodunu ekrandaki ilgili yere yapıştırın.
7. Gerekli kontroller ve onaylamaları yaptığınızda UC yükleme işlemi tamamlanacaktır.
PUBG Mobile UC yükleme işlemi nasıl olur sorusunun cevabı yukarıdaki adımlar ile olmaktadır. Böylece PUBG Mobile UC kodu nereye yazılır sorusu başarıyla yanıtlanmıştır.

Pubg Mobile UC Gönderme


PUBG Mobile UC gönderme işlemi için yapmanız gerekenler:

1- Sayfanın sağ üst tarafında bulunan ‘’Shop’’ sekmesine tıklayın.
2- Açılan sayfanın sağ tarafında skin çeşitleri sıralı bir şekilde olacaktır ve en alt kısımda ‘’Gönder’’ yazan butona basın.
3- Göndermek istediğiniz UC miktarı için aynı değerde olan skini seçin ve alt kısımda yer alan ‘’Gönder’’ ikonuna tıklayın.
4- Göndermek istediğiniz kullanıcının oyundaki kullanıcı adını eksiksiz şekilde yazın.
5- İşlemler bittikten sonra arkadaşınıza veya başka birine UC gönderimi sağlayabilirsiniz.

Pubg Mobile Uc Nasıl Yüklenir


PUBG Mobile UC yükleme yapmak için Midasbuy sitesine giriş yapmalısınız. Razer ve Epin olarak iki farklı kod ile yükleme yapabilirsiniz. PUBG Mobile UC nasıl satın alınır, PUBG Mobile UC nasıl yüklenir, PUBG de UC nasıl yüklenir, PUBG UC nasıl yüklenir, pubg uc yükleme nasıl yaılır, PUBG Mobile UC Yüklemesi nasıl yapılır gibi sorular oyuncular tarafından oldukça fazla araştırılmaktadır.

Pubg Mobile UC nasıl satın alınır?


PUBG Mobile UC nasıl satın alınır sorusunun cevabı olarak :
1- https://www.gamepazari.com/epin/pubg-mobile-uc sayfasına giriş yapın.
2- Satın alacağınız UC miktarının üstüne tıklayın.
3- Karşınıza gelen sayfada ‘’Satın Al’’ ikonuna basın.
4- Eğer Gamepazari.com adresinde üyeliğiniz var ve bakiyenizde yeterli miktarda para varsa satın alma işleminizi ‘’Bakiye ile öde’’ seçeğine basarak tamamlayabilirsiniz.
5- Kodunuzu ‘’Siparişlerim’’ yazan bölümden alabilirsiniz.
6- Eğer bir üyeliğiniz bulunmuyorsa UC satın almak için ‘’Hemen öde’’ seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi (isim, soy isim, e posta, telefon) eksiksiz ve doğru girdikten hemen sonra ‘’Devam et’’ yazan butona tıklayın.
PUBG Mobile UC nasıl satın alınır sorusunun en güvenilr ve en uygun fiyatı Gamepazari adresindedir. PUG Mobile UC nasıl alınır sorusuna yukarıda en iyi şekilde cevap verilmiştir.

PUBG Mobile UC Kaç TL?


PUBG Mobile UC Kaç TL sorusu için en pahalıdan en ucuza UC fiyatları:
• 8100 UC : 1224,00 TL
• 3850 UC : 612,00 TL
• 3087 UC : 480,00 TL
• 1800 UC : 306,00 TL
• 1496 UC : 240,00 TL
• 660 UC :122,40 TL
• 591 UC : 96,00 TL
• 325 UC : 63,75 TL
• 285 UC : 48,00 TL
• 143,00 UC : 24,00 TL
• 60 UC : 12,75 TL
• 28 UC : 4,80 TL

PUBG UC kaç TL sorusu bütün PUBG Mobile oyuncularının araştırma yaptığı bir konudur. PUBG UC ne kadar sorusunun yanıtına en güvenilir ve en ucuz fiyat garantisiyle Gamepazari.com adresinde bulabilirsiniz.

Pubg Mobile Royale pass kaç uc ?


PUBG Mobile Royale Pass 360 UC olarak oyunculara sunulmaktadır. UC satın almanızdan sonra oyun içerisinde 60 UC indirim olduğu için Royale Pass 300 UC’ye kadar düşmektedir. Özellikle sezon başlangıçlarında PUBG Mobile Royale Pass kaç UC sorusu sıklıkla sorulmaktadır. PUBG Mobile Royal Pass UC fiyatını https://www.gamepazari.com/epin/pubg-mobile-uc adresinden her zaman öğrenebilirsiniz. PUBG RP kaç
UC sorusu için Gamepazari.com adresinde güvenilir ve hızlı teslimat garantisiyle RP satın alabileceğinizi söylemek isteriz.

Pubg Mobile 660 UC Kaç tl


 PUBG Mobile 660 UC fiyatı 124,99 olarak oyunculara sunulur. PUBG Mobile oyunu içerisindeki skin alma ve Royale Pass açmak isteyen oyuncular PUBG Mobile 660 UC kaç Tl sorusunu araştırır. Aslında 600 + 60 UC olarak bir fiyatlandırma söz konusudur. Royale Pass 600 UC olarak alınır ve geri kalan 60 UC skin veya skin alma işlemlerinde kullanılır. Gamepazari.com adresinde 660 UC’yi ister üyeliğiniz ile birlikte ‘’bakiye ile öde’’ ister ‘’hemen öde’’ seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Pubg mobile uc nedir


PUBG Mobile UC, oyun içindeki skin satın alma veya diğer alışveriş seçenekleri için oyunda kullanılan bir oyun içi para birimidir. Oyunda yeni olan kullanıcılar PUBG Mobile UC nedir sorusu hakkında sıklıkla araştırma yapmaktadır. PUBG Mobile oyuncuları https://www.gamepazari.com/epin/pubg-mobile-uc adresine giriş yaparak UC fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirler. PUBG UC nedir sorusu sorulduğunda akıllara ilk olarak Gamepazari.com adresi gelir. Oyuna yeni başlayan kullanıcılar oyun içindeki silah skini, Royale Pass ve UC ile kostüm satın alma konuları için PUBG UC nedir sorusunu araştırmaktadır. PUBG UC nedir ve UC kodları nasıl alınır sorularına Gamepazari.com adresinde en uygun fiyat garantisiyle ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile UC nasıl kazanılır?


PUBG Mobile UC nasıl kazanılır sorusunun cevabı için denilecek tek şey UC satın almak ve yüklemek olacaktır. Oyun içerisinde ücretsiz olarak etkinliklerden veya kazanma oranınızdan UC kazanma olasılığınız yoktur. Gamepazari.com adresinden güvenilir ve ucuz UC satın almak için yapmanız gerekenler :
• https://www.gamepazari.com/epin/pubg-mobile-uc sayfasına giriş yapın.
• Satın almak istediğiniz UC miktarının üstüne gelin ve tıklayın.
• Karşınıza gelen sayfada ‘’Satın Al’’ seçeneğine basın.
• Üyeliğiniz varsa ‘’Bakiye ile öde’’ seçeneğini kullanarak, eğer üyeliğiniz yoksa ‘’Hemen Öde’’ seçeneğini kullanarak UC satın alma işleminizi gerçekleştirin.