Netflix hediye kartları, Türkiye'nin en güvenilir online e-pin firması Gamepazari.com'da!

Netflix Hediye Kartları

Netflix hediye kartları, Türkiye'nin en güvenilir online e-pin firması Gamepazari.com'da!

 Netfliks Hediye Kartları Sıkça Sorulan Sorular

Netflix Hediye Kartı Nedir?

Netflix Hediye Kartı vasıtası ile yeni ya da mevcut aboneliğinizi ödeyebilir veya kartınızı arkadaşlarınıza, ailenize ve daha pek çok kişiye hediye olarak verebilirsiniz. Bu kartlari kullanmak için elinizdeki kodu kullanmanız yeterli olacaktır.

Netflix Hediye Kartı kaç TL?

75 TL değerindeki Netflix Hediye Kartına Gamepazari vasıtası ile 85 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. 100 TL değerindeki hediye kartını ise 115 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Netflix hediye kodu nerden alınır?

Netflix hediye kodu nerden alınır sorusu birçok kişinin aklını kurcalıyor. Gamepazari aracılığı ile Netflix hediye kodu alabilirsiniz. Gamepazari, birçok üründe olduğu gibi Netflix hediye kartı ürününde de avantajlı fiyatlar ve hızlı teslimat garantisi vaat ediyor.

Netflix hediye kodu süresi ne kadar?

Netflix Hediye Kartlarının herhangi bir geçerlilik süresi bulunmamaktadır. Elinizde bulunan hediye kartını dilediğiniz zaman hesabınıza yükleyebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz paket ve kullanım süresine göre ne kadar bakiyeniz kaldığını da öğrenebilirsiniz.

Netflix hediye kart çeşitleri nelerdir?

75 ve 100 TL değerindeki Netflix Hediye Kartlarını Gamepazari aracılığı ile güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hesabımda kaç adet Netfliks hediye kartı kullanabilirim?

Mevcut hesabınızda dilediğiniz kadar hediye kartı kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur. Eklediğiniz her hediye kartı ile bakiyeniz artar. Böylelikle Netflix artılarından yararlanabileceksiniz.

Mobil ödeme veya taksitle Netflix hediye kartı satın alabilir miyim?

Gamepazari aracılığı ile banka/kredi kartı, EFT/havale, İninal kart, Papara veya Bonus Kodu kullanarak hesabınıza bakiye yükleyebilir, hesabınızdaki bu bakiye ile kolayca ürün satın alabilirsiniz!