League of Legends, LoL, 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun içi kullanılan para LoL RP'dir. LoL RP satın alarak kutular açabilirsiniz, skinler alabilirsiniz. Gamepazarı üzerinden ucuz lol rp satın alımı yapabilirsiniz.

LoL RP

League of Legends, LoL, 27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Oyun içi kullanılan para LoL RP'dir. LoL RP satın alarak kutular açabilirsiniz, skinler alabilirsiniz. Gamepazarı üzerinden ucuz lol rp satın alımı yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Lol hesap aktarımı kaç RP?

Hesap aktarımının bedeli 2600 RP olarak belirlenmiştir. Yaşadığın bölge için yeni bir sunucu mu açıldı ya da arkadaşların ile oynamak için farklı bir sunucuya mı geçmen lazım veya başka bir ülkeye mi taşındın? Her şekilde hesabını yanında götürebilirsin. Böylelikle sahip olduğun hesabı istediğin zaman 2600 RP karşılığında farklı sunuculara aktarabilirsin!

Lol RP nasıl alınır?

League of Legends RP nasıl alınır merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. RP alabileceğiniz birçok güvenilir site bulunmaktadır. Bu siteler aracılığı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde RP satın alabilir ve hesap aktarımı yapabilirsiniz. En ucuz LOL RP için ‘’Gamepazari’’ sitesini tercih edebilirsiniz.

Lol RP nasıl yüklenir?

Satın aldığınız RP ürününü yüklemek oldukça kolaydır. Birkaç adımda bu işlemi size anlatacağız. Oyuna kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ üstte olan mağaza butonuna basın. Buradan RP satın al dedikten sonra karşınıza çıkan yerde elinizde bulunan Riot Points kodunu girin. Böylelikle kısa bir şekilde RP yükleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Lol 6450 RP kaç TL?

Lol 6450 RP ürününe 220 TL gibi bir paraya sahip olmak için gamepazari sitesini tercih edebilirsiniz.

Lol takviye kaç RP?

Aram Savaş takviyesinden yararlanmak istiyorsanız 45 RP ödemeniz gerekir. Bu takviye ile birlikte daha güçlü bir şekilde rakiplerin karşısında durabilir ve takımınıza destek olabilirsiniz.

Lol Yasuo kaç RP?

Yasuo karakterinin birçok kostümü bulunmaktadır.

1- Klasik Yasuo, oyunun verdiği kostümdür.

2- Vahşi Batılı Yasuo 975 RP

3- Kod Adı Yasuo 1350 RP

4- Kanlı Yasuo 975 RP

5- Gecenin Kılıcı Yasuo 1820 RP

6- Uzay Serüveni Yasuo 1350 RP

7- Jeton Düşmanı Yasuo 1350 RP

8- True Damage Yasuo 1350 RP

Lol ebediler kaç RP?

Bir set içerisinde özel ve yaygın olmak üzere 2 ebedi olabilir. Yaygın ebedilerin her biri 75 RP, özel ebedilerin her biri ise 200 RP olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaygın ebediler, bir şampiyona özel olmayan istatistikleri takip etmektedir. Özel ebedilerde ise bir şampiyona özel istatistikleri takip etmektedir.

Lol Vayne kostümleri kaç RP?

Vayne karakterinin 6 adet kostümü bulunmaktadır.

Işık Oku Vayne Dalgası 975 RP

Oyun içerisinde mağaza kısmına gelerek bütün şampiyonların kostümleri kaç RP kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca buradan satın alma işlemini de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Lol RP yükleme

LOL RP yükleme işlemi oldukça kolaydır. Satın aldığınız Riot Points ürününü aktif hale getirmek için Riot Points satın al kısmına gelerek elinizde bulunan kodu girmelisiniz.