Fortnite V-Papel ürünü için gamepazari marketimizden dilediğiniz oyun içi ürünü satın alabilirsiniz.

Fortnite V Papel

Fortnite V-Papel ürünü için gamepazari marketimizden dilediğiniz oyun içi ürünü satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

FORTNİTE V-PAPEL NEDİR?

Fortnite V-papel, hem Save The World hem de Battle Royale Pvp modunda kullanabileceğiniz oyun içi para birimine denir. Fortnite V-papel sadece PC formatında kullanılmaktadır.

FORTNİTE V-PAPELLERLE NE YAPABİLİRİM?

Fortnite V-Papeller ile oyun içindeki marketten istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Silah, ifade, Savaş Biletleri, kıyafet ve kazma gibi ürünleri V-papel ile alarak oyunda fark yaratabilirsiniz.

BEDAVA FORTNİTE V-PAPEL BULUNABİLİR Mİ?

Fortnite V-papeli bedava olarak elde edemezsiniz. Oyun içindeki bedava V-papel kazanma çabaları oyun altyapısı tarafından tespit edilerek ban sebebi olarak görülmüştür. Bu yüzden bedava Fortnite V-papel epinlerini hesabınızda kullanırsanız kalıcı ban yiyebilirsiniz.

FORTNİTE KULLANMADIĞIM V-PAPELLERİMİ İADE EDEBİLİR MİYİM?

Satın alınan Fortnite V-papeller asla geri iade edilemez. Kullanmadığınız V-papellerinizi arkadaşlarınız hediye almak için kullanabilirsiniz.

Fortnite V Papel fiyatları ne kadardır?

Fortnite V-papel fiyatları satın alacağınız v-papel miktarına göre farklılık gösterir. Gamepazari.com adresinde 10.000 , 6000, 2500 ve 1000 papel seçenekleri mevcuttur.

Fortnite V Papel ürününü nasıl kullanılır?

Fortnite V-Papel kullanmak için Gamepazari.com epinler bölümüne giriş yapınız ve sayfanın sağ üst kısmında bulunan ‘’kodu kullan’’ yazan sekmeye tıklayınız. Ardından açılan ekranda ‘’bir kod kullan’’ yazılı olan alana tıklayın ve V-papel kodunuzu girin. Kodunuzu ilgili alana girdikten sonra V-papel kodunuz aktif olacaktır.

Fortnite V Papel kodu kaç hanelidir?

Fortnite V-papel kodu 15 haneli olarak kullanılmaktadır. Örnek bir Fortnite V-papel kodu : S7GVR-TYCAL-UD4K3 şeklinde olmaktadır.