Dota 2 oyunu içinde alacağınız en iyi skin ve itemler en uygun fiyatlar ve hızlı teslimat garantisiyle gamepazari.com’da!

Dota 2 Skin

Dota 2 oyunu içinde alacağınız en iyi skin ve itemler en uygun fiyatlar ve hızlı teslimat garantisiyle gamepazari.com’da!

Sıkça Sorulan Sorular

 Dota 2 skin nasıl satın alırım?

Dota 2 skin marketimize girerek gerekli filtrasyonları yaptıktan sonra istediğiniz skini satın alabilirsiniz. Ödeme yöntemi olarak papara, ininal, kredi kartı ve havale gibi yöntemleri kullanabilirsiniz. Kredi kartı taksit seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Dota 2 Skin satın almak için ne yapmalıyım?

Dota 2 skinlerinde ‘’hemen teslim’’ etkiketi olan skinleri, seçtiğiniz trade url için takas teklifi alacaksınız. Bu durumda takası kabul ederek skine sahip olabilirsiniz. Eğer ‘’hemen teslim’’ etiketi yok ise direkt olarak satım yapan kişiyi bilgilendirerek sizlere takas teklifi göndermesini sağlıyoruz.

Dota 2 Skin Türleri Nelerdir?

Dota 2 skin türlerini nelerdir sorusu kullanıcılar tarafından sorulmaktadır. İşte Dota 2 skin türleri :

Antika

Destansı

Yaygın

Efsanevi

Nadir

Seyrek

Ölümsüz (immortal)

Gizemli (arcana)

Dota 2 Skinlerinde gemler ne işe yarar?

Skinler üzerindeki kaydın tutulmasını sağlayan gemler Dota 2 oyununda kahramanlar ve oyun içindeki eylemler için kullanılmaktadır. Bir skin üzerine gem taktığınızda artık skin ‘’yazılı’’ olacaktır. Yazılı skinler diğer oyuncular tarafından görüntülenmeye açıktır.

Gizemli Arcana Nedir?

Gizemli bir diğer adıyla Arcana olarak adlandırılan skin türü Dota 2 oyunundaki en değerli kabul edilen skindir. Arcana kuşanan kahraman üstün yeteneklere sahip olacak ve toplamda 4 özel yeteneği aynı anda açılacaktır. Dota 2 oyununda Arcana skin sahibi olan toplam 19 kahraman bulunmaktadır. Bundan dolayı oyundaki Arcana skini kahramanlar ve kullanıcılar için çok değerlidir.

Nasıl Dota 2 Skin elde edebilirim?

Dota 2 skin elde etmek için etkinlikler ve turnuvalarda kazandığınız kitapların seviyelerini satın alabilirsiniz. Görevler yaparak skin alabileceğiniz gibi oyun sonunda şansınıza bağlı olarak Dota 2 skinleri elde edebilirsiniz.