Bigo Live Elmas fiyatları, en uygun seçenekleriyle Gamepazari.com'da!

Bigo Live Elmas

Bigo Live Elmas fiyatları, en uygun seçenekleriyle Gamepazari.com'da!

 Bigo Live Elmas Sıkça Sorulan Sorular

Bigo Live elmas yüklemesi nasıl yapılır?

Bigo Live Elmas yüklemesi yapmak için ‘’nasıl kullanılır’’ kısmına giderek oradaki adımları takip edebilirsiniz. Böylelikle hızlı ve kolay bir şekilde elmas yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bigo Live Elmas Ücretleri Nedir?

Bigo Live 23 Elmas 10 TL iken, Bigo Live 471 Elmas 170 TL olarak karşımıza çıkıyor. Gamepazari aracılığı ile avantajlı fiyatlardan yararlanabilir ve hızlı teslimat garantisi ile Bigo Live Elmas sahibi olabilirsiniz.

Bigo Live nasıl para yüklenir?

Para yükleme işlemlerini elmas ile yapılır. Bigo Live Elmas, uygulama içi para birimidir. Canlı yayınlarda hediye göndermek için elmas kullanılır. Gamepazari aracılığı ile aldığınız Bigo Live Elmasları hesabınıza yükleyerek dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. İstediğiniz yayıncıya hediye gönderme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bigo Live PK nedir?

Bu sorunun cevabı basit bir şekilde 2 yayıncı arasında geçen bir düellodur. 2 yayıncının ortak bir şekilde bulunduğu yayında, izleyicilerinden en çok hediye alan yayıncı bu düelloyu kazanmaktadır. Yayıncılardan çok izleyicilere iş düşmektedir. En fazla desteği alan kişi kazanır. PK sistemi ile büyük yayıncılarla ortak açacağınız yayınlar ile takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Bigo Live Dragon ne kadar?

Bigo Live Dragon, 9.999 Elmas karşılığında satın alınabilir. Gala Dragon, Super Dragon adında iki Dragon hediyesi vardır. Bu hediyeler için Bigo Live 14.655 Diamonds satın alabilirsiniz.

Bigo Live fasulye nedir, kaç para?

Fasulye uygulaması ile uygulamadan kazanç elde edebilirsiniz. Canlı yayın yaptığınız süreçte size gelen hediyenin değerine göre fasulye kazanabilirsiniz. Toplanan fasulyenin bir değeri bulunmaktadır ve bu fasulyeleri daha sonra nakite çevirebilirsiniz.

Bigo live kalkan kaç para?

Bigo Live Family Shield 999 elmas karşılığında satın alınabilir. Uygulama üzerinden hediye olarak gönderilebilir. Bigo Live 2000 Elmas alarak kalkan ve başka hediyeleri rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Bigo Live yat kaç para?

Bigo Live Luxury Yacht, 39.999 elmas karşılığında alabilirsiniz. Uygulamada Luxury Yacht olarak geçen hediyenin fiyatı ortalama 8.200 TL’dir. Elmas aracılığı ile dilediğiniz yayıncının canlı yayınına katılarak hediye gönderebilirsiniz.